Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlithografie op papier, gesigneerd en genummerd
puntgaaf werk van Alpjhons Freijmuth.
vervaardigd in 1973
formaat : 81 x 61 cm.
oplage : 100 expl.
Kleurenlithografie
gesigneerd l.o.voluit en gedateerd 73
genummerd : 19 / 100 expl. l.o.
Nooit ingelijst geweest, aangetekend en verzekerd verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland |
Objectlocatie | Waddinxveen, Nederland |
Starttijd | 14-5-2018 om 11:11 |
Eindtijd | 22-5-2018 om 20:11 |