Alphons Freymuth, grafiek,"voor Spilleart"

Alphons Freymuth, grafiek,"voor Spilleart" kopen? Bied vanaf 200!
Alphons Freymuth, grafiek,"voor Spilleart" kopen? Bied vanaf 200!Alphons Freymuth, grafiek,"voor Spilleart" kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  HP_hm

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Alphons Freijmuth (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek 1974, afmeting 30 x 38, gesigneerd, nr.8 van 10, ingelijst en in goede conditie.

Starttijd:18-01-2017 om 13:16
Eindtijd:01-02-2017 om 21:16
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland