Alphons van Leeuwen; Man - Verkocht

Alphons van Leeuwen; Man kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Geplaatst door  LEEUWENDEEL

15 verkochte items
  • Alphons van Leeuwen (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Alphons van Leeuwen; Man

Zeefdruk op geschept papier.

Titel: Man

Afmeting: 40x50 cm.

Met potlood gesigneerd.

Niet ingelijst.

Oorspronkelijke galerieprijs 254 euro.

Ook af te halen in Bodegraven.

U betaald dan uiteraard geen verzendkosten

Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:30-11-2014 om 11:18
Eindtijd:07-12-2014 om 11:18
ljo
07 dec. / 09:19
€ 49