Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte'

Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!
Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!Alphonse de Neuville - Twee prachtige fotogravures: 'Le Bourget' en 'Charge de Dragons a Gravelotte' kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Alphonse de Neuville (1835-1885)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1879
TechniekGravure
OnderwerpMilitair
IngelijstIngelijst
Afmetingen61.5 cm x 92.5 cm (h x b)
Lijst78 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Twee ontzettend mooie fotogravures, gebaseerd op schilderijen van de Franse kunstenaar Alphonse de Neuville:

-"Le Bourget' (30 Octobre 1870)
-"Charge de Dragons a Gravelotte' (16 Aout 1870)

Beide gravures zitten in een prachtige lijst en achter glas.

De prenten zijn omstreeks 1879 en 1880 in Parijs gedrukt door "Goupil & Compagnie" en in New York uitgegeven door de erven van Michael Knoedler.

Vanwege het formaat en gewicht kunnen de fotogravures alleen opgehaald worden. Verzenden met koerier eventueel in overleg.

ConditieRedelijk

Gravures hebben vochtvlekken

Alphonse de Neuville (1835-1885)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
9 verkochte items
99 cm
78 cm
92.5 cm
61.5 cm
Sluit over 13d 9u 9m 56s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieBadhoevedorp, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:08-08-2022 om 09:08
Eindtijd:21-08-2022 om 22:39