Ami Bernard Zillweger - Ami Bernard Zillweger: Acryl op papier, Groen landschap - Ingelijst - Verkocht

Ami Bernard Zillweger - Ami Bernard Zillweger: Acryl op papier, Groen landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Ami Bernard Zillweger - Ami Bernard Zillweger: Acryl op papier, Groen landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Ami Bernard Zillweger - Ami Bernard Zillweger: Acryl op papier, Groen landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Ami Bernard Zillweger - Ami Bernard Zillweger: Acryl op papier, Groen landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Ami Bernard Zillweger (1942)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 24 cm (h x b)
Lijst62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Groen landschap
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 62 cm x 52 cm (Blad: 29 cm x 24 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQKMN

Ami Bernard Zillweger (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
52 cm
62 cm
24 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:25-05-2018 om 11:18
Eindtijd:03-06-2018 om 10:17
RVZ1
03 jun. / 06:50
€ 20