AMI-BERNARD-ZILLWEGER Kleurenlitho VAL DA CAM Handgesigneerd uit 1988 - Verkocht

AMI-BERNARD-ZILLWEGER  Kleurenlitho  VAL DA CAM  Handgesigneerd uit 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

AMI-BERNARD-ZILLWEGER  Kleurenlitho  VAL DA CAM  Handgesigneerd uit 1988 kopen? Bied vanaf 1!AMI-BERNARD-ZILLWEGER  Kleurenlitho  VAL DA CAM  Handgesigneerd uit 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1956 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Ami Bernard Zillweger (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraai Kleurenlitho van Ami Zillweger uit 1988

Afmeting blad  50x65 cm  in prima staat

Handgesigneerd en Genummerd  28/40

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:23-06-2016 om 09:57
Eindtijd:01-07-2016 om 17:57
Biedingen (2)
herman1951
01 jul. / 16:18
€ 3
hckoopmans
01 jul. / 16:09
€ 1