Amnon Berkowitz, Zwanen

Amnon Berkowitz, Zwanen kopen? Bied vanaf 50!

Amnon Berkowitz, Zwanen

Verkoopprijs: € 50,00

Amnon Berkowitz, Zwanen kopen? Bied vanaf 50!Amnon Berkowitz, Zwanen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  ilonca

69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Amnon Berkowitz (1950)

Verf op papier achter glas in lijst.

Datum: 1981

Handgesigneerd rechtsonder.

Afmetingen: 101,5 x 71,5 cm

Glas is linksboven beschadigd.

Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid kan hij alleen worden opgehaald.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:19-08-2014 om 21:02
Eindtijd:02-09-2014 om 21:02

Biedingen (1):

Albertoo
2 sep. / 19:59
€ 50