Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
Lijst41 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van H.E. Roodenburg uit 1953.
Gedateerd en gesigneerd n de ets (H.E.R. '53) en met potlood onder de ets.
Genummerd/getiteld:  11/.... Amsterdam.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 14:10
Eindtijd:14-12-2022 om 20:14
rayverb
14 dec. / 19:58
€ 45