Anton Pieck - Amsterdams grachtengezicht met oude huizen. - Verkocht

Anton Pieck - Amsterdams grachtengezicht met oude huizen. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Anton Pieck - Amsterdams grachtengezicht met oude huizen. kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Amsterdams grachtengezicht met oude huizen. kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Amsterdams grachtengezicht met oude huizen. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Anton Pieck (1895-1987)
Jaartal1917
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13.5 cm x 14.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEigen druk
Originele ets door Anton Pieck zelf gedrukt op zijn eigen pers. De ets is gesigneerd in de plaat en nog eens met potlood gesigneerd rechts onder de plaat.Anton Pieck staat vermeld in de Pieter Scheen op blz.170.

Geen beschadigingen of vouwen.

Anton Pieck (1895-1987)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
14.7 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:20-05-2019 om 16:51
Eindtijd:01-06-2019 om 20:25
Catootje1962
31 mei / 21:53
€ 150