Ana Markus - Verkocht

Ana Markus kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Geplaatst door  jank

21 verkochte items
  • Ans Markus (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding Maagd,

Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat49 bij69 cm.

Links onder met de hand gesigneerd

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:16-09-2015 om 11:58
Eindtijd:30-09-2015 om 11:58
ingedl21
17 sep. / 16:45
€ 85