Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen - Verkocht

Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen kopen? Bied vanaf 20!Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen kopen? Bied vanaf 20!Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen kopen? Bied vanaf 20!Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen kopen? Bied vanaf 20!Harrie Bartels - Ancien combattant -1975 - olieverf op doek - BKR Meersen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Harrie Bartels (1936-2015)
Jaartal1975
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 85 cm (h x b)
Lijst102 cm x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst zonder glasplaat

Herkomst: BKR Meersen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.

(VK362471)

ConditieBeschadigd

Een groot wit vlak is vergeeld. OP het werk zitten verschillende vingerafdrukken - enkele (vloeistof) vlekken en twee deuken in rechter bovenzijde doek

Harrie Bartels (1936-2015)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
87.5 cm
102 cm
85 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:16-07-2019 om 13:05
Eindtijd:28-07-2019 om 21:33
Broos013
28 jul. / 20:10
€ 20