Nico Vrielink - complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Prachtig beeldje, hout, geschilderd, van André Boone: 'Golem'. Hoogte 17 cm. Op de onderzijde gesigneerd. In uitstekende conditie.
Boone is vooral bekend om zijn monumentale werk maar maakt ook speelse kleine studies en uitgewerkte beelden op klein formaat, die zelden worden aangeboden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Koudum, Nederland |
Objectlocatie | Koudum, Nederland |
Starttijd | 24-8-2017 om 10:39 |
Eindtijd | 1-9-2017 om 10:39 |