Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985
Maya Wildevuur - Zomer 1989 in Hooghalen
Faiencerie de Gien - Escargot borden set 6 stuks – Porselein/aardewerk volgens Gien proces
Peter Klashorst - Zonder titel
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke compositie van een jachtpartij door de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar. Ingekaderd, achter glas en met passe-partout, door C. Artiges & Fils Encadrements uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in goede conditie.
Afmetingen: 86cm x 70cm (incl. lijst), 67cm x 51cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).
ZZIM
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-4-2018 om 22:40 |
Eindtijd | 16-4-2018 om 20:45 |