Andre Goezu - kleurenlitho - Imago - Verkocht

Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!Andre Goezu - kleurenlitho - Imago kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Andre Goezu (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches.

Editie: 75 ex. Nummer 37. Nummer op de foto kan afwijken.

Afmetingen: Vel: 66 x 47 cm. Afbeelding: 48 x 38 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Code: ZZBEL

Andre Goezu (1939)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-03-2018 om 22:43
Eindtijd:19-03-2018 om 19:43
OudGemeentehuisOelegem
19 mrt. / 17:41
€ 30