ANDRE MINAUX, originele litho, Femme au Fond Beige, 1965 - Verkocht

ANDRE MINAUX, originele litho, Femme au Fond Beige, 1965 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 120,00

ANDRE MINAUX, originele litho, Femme au Fond Beige, 1965 kopen? Bied vanaf 100!ANDRE MINAUX, originele litho, Femme au Fond Beige, 1965 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
  • Andre Minaux (1923-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Andre Minaux

1923 Paris - 1986

Originele kleurenlitho van Andre Minaux (1923 Paris - 1986) op Arches, handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Titel: Femme au Fond Beige

Jaar:  1965

Afmeting blad:       76,0 x 54,0 cm

Afmeting beeld:     62,5 x 50,0 cm

Gesigneerd: handgesigneerd en genummerd met potlood

Oplage: 116 / 140

Materiaal: kleurenlitho op Arches

Ingelijst: Nee

Conditie: In perfecte staat

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €6,75 of aangetekend €8,50.

Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€13,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace  Buitenland (€19,80).

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Extra Info over de kunstenaar (bron Wikipedia)

Minaux was a French painter and lithographer of figures, still life and landscapes. Born in Paris, he studied at the Ecole des Arts Decoratifs 1941-5 under Brianchon. His first one-man exhibition at the Galerie des Impressions d'Art, Paris, 1946 was awarded the Prix de la Critique 1949. He exhibited in 1949 and 1950 with the group 'Homme temoin', which also included Lorjou, Buffet and Rebeyrolle. His early paintings, mostly in sombre, earthy pigments and with expressionistic simplifications, of figures or still life in his studio, dead animals in butchers' shops were followed by scenes of rural life and landscape in brighter colours. As a brillant draughtsman, André Minaux's early work drags us into a mix of black and dark alchemic abstraction. Later, partly through his friendship with Beaudin and Esteve, and his admiration for Leger, his work developed away from naturalism in the early 1960s, and became more stylised and colourful; enigmatic women in interiors became a favourite theme.

Minaux has produced over 300 lithographs and illustrated a number of books, including Barbey d'Aurevilly's L'Ensorcelee (1955) and Jules Renard's Les Philippes (1958).

Andre Minaux (1923-1986)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (4)

344 verkochte items
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:11-02-2013 om 22:08
Eindtijd:23-02-2013 om 22:08
Biedingen (3)
ooteboe
23 feb. / 21:46
€ 120
haro
23 feb. / 21:46
€ 110
ooteboe
12 feb. / 08:31
€ 100