André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 - Verkocht

André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!
André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!André Minaux, ‘Profil de jeune fille’ - handgesigneerde litho – oplage 120 kopen? Bied vanaf 69!
  • Andre Minaux (1923-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele lithografie van Andre Minaux (1923, Paris - 1986). Handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Datering jaren ’70.

Titel: Profil de jeune fille

Afmeting blad: 76,0 x 54,0 cm

Afmeting beeld: 74,5 x 50,0 cm

Gesigneerd: handgesigneerd en genummerd met potlood

Oplage: 120. Dit is nummer 118 van 120

Materiaal: lithografie op geschept papier

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€13,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace  Buitenland (€15,50).

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Extra Info over de kunstenaar (bron Wikipedia)

Minaux was a French painter and lithographer of figures, still life and landscapes. Born in Paris, he studied at the Ecole des Arts Decoratifs 1941-5 under Brianchon. His first one-man exhibition at the Galerie des Impressions d'Art, Paris, 1946 was awarded the Prix de la Critique 1949. He exhibited in 1949 and 1950 with the group 'Homme temoin', which also included Lorjou, Buffet and Rebeyrolle. His early paintings, mostly in sombre, earthy pigments and with expressionistic simplifications, of figures or still life in his studio, dead animals in butchers' shops were followed by scenes of rural life and landscape in brighter colours. As a brillant draughtsman, André Minaux's early work drags us into a mix of black and dark alchemic abstraction. Later, partly through his friendship with Beaudin and Esteve, and his admiration for Leger, his work developed away from naturalism in the early 1960s, and became more stylised and colourful; enigmatic women in interiors became a favourite theme.

Minaux has produced over 300 lithographs and illustrated a number of books, including Barbey d'Aurevilly's L'Ensorcelee (1955) and Jules Renard's Les Philippes (1958).

Dit item is verkocht voor 124,00
Starttijd:12-04-2015 om 13:31
Eindtijd:26-04-2015 om 13:31
Biedingen (10)
erijd
26 apr. / 11:25
€ 124
ooteboe
25 apr. / 17:05
€ 114
erijd
25 apr. / 14:42
€ 104
ooteboe
25 apr. / 14:42
€ 99
erijd
25 apr. / 14:42
€ 94
ooteboe
25 apr. / 14:42
€ 89
erijd
25 apr. / 14:42
€ 84
ooteboe
25 apr. / 14:41
€ 79
erijd
25 apr. / 14:41
€ 74
ooteboe
22 apr. / 20:53
€ 69