André Tigchelaar: Aquarel, duinlandschap - Verkocht

André Tigchelaar: Aquarel, duinlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Geplaatst door  tigch23
FA. (1)

74 verkochte items
  • Andre Tigchelaar (1923-2011)
TypeTekening / Aquarel

Deze aquarel van een typisch Hollands duinlandschap is gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 1988.

Het beeldformaat is  48,5x34 cm; in passe-partout 65x50 cm. De aquarel is niet ingelijst.

Deze aquarel komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.

De verzendkosten (Ned.) bedragen € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:29-03-2015 om 20:32
Eindtijd:12-04-2015 om 20:32
Biedingen (7)
JHS
07 apr. / 15:41
€ 12
Haagskunsthuis
07 apr. / 15:41
€ 11
JHS
07 apr. / 15:41
€ 9
Haagskunsthuis
07 apr. / 15:41
€ 7
JHS
05 apr. / 22:07
€ 5
Haagskunsthuis
05 apr. / 22:07
€ 3
Haagskunsthuis
30 mrt. / 11:31
€ 1