Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooie aquarel van 2 meerkoeten. De aquarel is gesigneerd en gedateerd linksonder, 1991. Het formaat is 50 x 50 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Dit schilderij komst rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten zijn € 9 (gewone verzending) of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Starttijd | 27-1-2015 om 21:11 |
Eindtijd | 10-2-2015 om 21:11 |