Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een close-up van een jonge vrouw die haar weg zoekt door het struikgewas. Deze aquarel is door André Tigchelaar gemaakt in 1986 en is aan de linkerkant gesigneerd en gedateerd. Het beeld heeft een diameter van 35 cm; in passe-partout is het formaat 50 x 65 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Op de bijpassende aquarel Op weg 1 verschijnt de vrouw in de verte in beeld. De diameter van het beeld is daar 45 cm. Deze aquarel wordt apart aangeboden.
Deze beide aquarellen komen direct uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 14-11-2017 om 21:37 |
Eindtijd | 27-11-2017 om 19:52 |