Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Deze aquarel van een typisch Hollands polderlandschap is gesigneerd en gedateerd linksonder, 1992.
Het beeldformaat is 52,5x35,5 cm; in passe-partout 65x50 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Deze aquarel komst rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten (Ned.) bedragen € 9 (aangetekend € 11). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Starttijd | 11-1-2015 om 20:27 |
Eindtijd | 21-1-2015 om 20:32 |