André Tigchelaar: Aquarel, waterkant - Verkocht

André Tigchelaar: Aquarel, waterkant kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  tigch23
FA. (1)

74 verkochte items
  • Andre Tigchelaar (1923-2011)
TypeTekening / Aquarel

Deze aquarel van een typisch Hollands landschap is gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 1990.

Het beeldformaat is 50x35 cm; in passe-partout 65x50 cm. De aquarel is niet ingelijst.

Deze aquarel komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.

De verzendkosten (Ned.) bedragen € 9 (aangetekend € 11). Bij afhalen zijn er geen kosten.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:13-02-2015 om 13:49
Eindtijd:23-02-2015 om 13:49
Biedingen (5)
maxxim
22 feb. / 17:11
€ 9
Yvonne22
22 feb. / 17:11
€ 7
maxxim
22 feb. / 16:56
€ 5
Yvonne22
22 feb. / 11:20
€ 3
pjtr
16 feb. / 12:16
€ 1