950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Mooie gewassen tekening van een uil, door André Tigchelaar gemaakt in 1979. De tekening is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het beeldformaat is 40 x 40 cm; in passe-partout is de tekening 50 x 65 cm. Het passe-partout is wat verkleurd. De tekening is niet ingelijst.
Het werk kan zonder verdere kosten worden afgehaald, dan wel aangetekend worden verstuurd (Nederland € 11; België € 16).
Starttijd | 11-3-2015 om 21:08 |
Eindtijd | 25-3-2015 om 21:08 |