Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kop van een uil, die spiedend de omgeving in de gaten houdt. Deze linosnede is door André Tigchelaar in 1985 gemaakt en met de hand afgedrukt in een oplage van 5 ex. Dit is nunmmer 4 (en laatste) van de 5. De linosnede is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het formaat is 50 x 65 cm. De lino is niet ingfelijst.
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 2-1-2018 om 17:34 |
Eindtijd | 10-1-2018 om 21:09 |