Type kunstwerk | Schilderij |
Op dit olieverf schilderij van het landgoed Oud-Groevenbeek krijgt natuurbeleving een extra dimensie door de aanwezigheid van Leda en de zwaan! Het werk is geschilderd op masonite en is aan de linkerzijde gesigneerd en gedateerd, 1997. Het ronde beeld heeft een diameter van 31 cm; in passe-partout is het schilderij 40 x 50 cm. Het werk is niet ingelijst.
Het schilderij kan zonder kosten worden afgehaald dan wel aangetekend worden verzonden (Nederland € 11, België € 16).
Starttijd | 11-3-2015 om 21:02 |
Eindtijd | 25-3-2015 om 21:02 |