950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Deze vinkjes zijn geschilderd op masonite. Het olieverf schilderij is gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 2007. Het formaat is 30 x 40 cm en het schilderij is ingelijst in een eenvoudig aluminium lijstje.
Dit schilderij komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten (Ned.) zijn € 9 of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Starttijd | 28-12-2014 om 12:46 |
Eindtijd | 11-1-2015 om 12:51 |