Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Christian Silvain - B.S. M81/100
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
Type kunstwerk | Schilderij |
Dit olieverf schilderij van een schuchter waterhoentje is weliswaar klein, maar is toch een echte blikvanger. Het is geschilderd op linnen dat is verlijmd op mdf. Het schilderij is linksonder gesigneerd en gedateerd, 1963. Het formaat van het schilderij is 29,5 x 24,5 cm en het is recent schoongemaakt.
Objectlocatie | DEN HAAG, Nederland |
Starttijd | 28-4-2017 om 14:46 |
Eindtijd | 5-5-2017 om 14:46 |