Andre van der Vossen - Boomgaard, tekening / aquarel - Verkocht

Andre van der Vossen - Boomgaard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 200!
Elio Martinelli - Model 660Design
  • Openingsbod € 200
Jan Cremer - Tulips kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer - TulipsGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 200
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel ) kopen? Bied vanaf 100!
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel )Etnografica
  • Openingsbod € 100
Ashanti - Ashanti paar kopen? Bied vanaf 50!
Ashanti - Ashanti paarEtnografica
  • Huidig bod € 50
Andre van der Vossen - Boomgaard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 125!Andre van der Vossen - Boomgaard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 125!Andre van der Vossen - Boomgaard, tekening / aquarel kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (249)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige tekening / aquarel van Andre van der Vossen op Van Gelder papier.  Met pen gesigneerd rechtsonder.  In zeer goede staat; werk heeft ingelijst gezeten, maar opnieuw ingelijst met passe-partout is het een topwerk want beeld binnen de oude passe-partout lijnen is perfect.

Afmetingen: 44cm x 36cm (blad), 41cm x 33cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:18-08-2016 om 15:59
Eindtijd:27-08-2016 om 20:59
Maes
19 aug. / 20:57
€ 125