André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal - Verkocht

André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal kopen? Bied vanaf 170!

Verkoopprijs: € 170,00

André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal kopen? Bied vanaf 170!André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal kopen? Bied vanaf 170!André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal kopen? Bied vanaf 170!André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal kopen? Bied vanaf 170!André van der Vossen - Boslandschap bij Bloemendaal kopen? Bied vanaf 170!

Geplaatst door  Orada

4 verkochte items
  • Andre van der Vossen (1893-1963)

André van der Vossen, (1893 Haarlem – 1963 Bloemendaal)
Boslandschap bij Bloemendaal
Gesigneerd rechtsonder
Olieverf op doek
44 cm x 53,5 cm

Werkt verkeert in goede staat. Aankoop toentertijd bij Glerum

Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:13-11-2016 om 22:33
Eindtijd:20-11-2016 om 22:33
Sesselink
19 nov. / 11:28
€ 170