FA. (6)

Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel

Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Bladmaat (dun karton) ca 21x30 cm.
Aan de achterzijde het atelierstempel.

Licht bevestigd achter passepartout en glas.
In een fraaie kwaliteit houten wissellijst.

In goede gebruikte staat. Lichte foxing.

Andre van der Vossen (1893-1963)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
41 cm
31 cm
30 cm
21 cm
Starttijd:14-02-2022 om 01:56
Eindtijd:28-02-2022 om 22:00
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland