Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs?

Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!
Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!Andre van der Vossen - Stadsgezicht - Parijs? kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
65 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekStift
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 32 cm (h x b)
Lijst45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
krachtige tekening met filtstift en gemonogrammeerd

zuurvrije nw. inlijsting met p.p. en zonder glas

Andre van der Vossen (1893-1963)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
65 verkochte items
45 cm
45 cm
32 cm
22 cm
Starttijd:17-07-2022 om 14:08
Eindtijd:26-07-2022 om 22:49
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieSchagen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland