Andre van der Vossen - Tekening: abstracte compositie

Andre van der Vossen - Tekening: abstracte compositie kopen? Bied vanaf 295!
Andre van der Vossen - Tekening: abstracte compositie kopen? Bied vanaf 295!Andre van der Vossen - Tekening: abstracte compositie kopen? Bied vanaf 295!Andre van der Vossen - Tekening: abstracte compositie kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening (met penseel & zwart en grijs "gewassen") van Andre van Vossen. Abstracte compositie. Afmetingen blad: H38 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b48cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

We verzenden op dinsdag  en donderdag.

André van der Vossen was een Nederlands grafisch ontwerper, kunstschilder en tekenaar. Opleiding in 1915 aan de School voor Bouwkunde, Versierende Kunsten en Kunstambachten te Haarlem onder meer volgde hij een opleiding in de houtsnedetechniek. Tevens verkreeg hij hier zijn vorming als ontwerper.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat lichte kreukels. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Andre van der Vossen (1893-1963)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5412 verkochte items
56 cm
38 cm
Starttijd:24-01-2022 om 14:21
Eindtijd:02-02-2022 om 20:21
Openingsbod€ 295
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland