FA. (3)

Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950

Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!
Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!Andries Dirk Copier - Slijpsel 756 - 1950 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Andries Dirk Copier (1901-1991)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1950
Afmetingen6.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Gewicht1417 gram
GemerktOngemerkt
Fraai geslepen robuust glaswerk van de hand van A.D.Copier, 1950.
Betreft slijpsel 756, KN 2095.
Enkele zeer minimale gebruikssporen, nauwelijks zichtbaar, in ieder geval niet storend.
Normaal gezien de ouderdom van zo’n 70 jaar.

Zeer lichte gebruikssporen

Andries Dirk Copier (1901-1991)

Alle items van deze designer(5)
Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
13.5 cm
6.5 cm
Starttijd:13-05-2022 om 10:54
Eindtijd:17-05-2022 om 20:09
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa