Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 - Verkocht

Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 437,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2010
TechniekVaria
Afmetingen82 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Andy Warhol (after) - Mick Jagger, 1975
offset litho - Gesigneerd in de druk en uitgegeven in 2010
Andy Warhol, Mick Jagger - Museum Moderner Kunst Wenen
Gepubliceerd door the Museum of Modern Art, Wenen 2010
Titel: Mick Jagger
Afmetingen: 82 cm x 54 cm
Gesigneerd in de druk,
Het werk verkeert in nieuwstaat.
Het certificaat wordt uitgegeven door Kleurrijkekunstfriesland.

Andy Warhol (1928-1987)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (34)

2003 verkochte items
54 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 437,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-06-2022 om 12:32
Eindtijd:08-07-2022 om 21:15
Biedingen (30)
artbaker
05 jul. / 21:47
€ 380
MonneKoning
05 jul. / 21:47
€ 360
artbaker
05 jul. / 21:46
€ 340
MonneKoning
05 jul. / 21:46
€ 320
artbaker
05 jul. / 21:46
€ 300
MonneKoning
05 jul. / 21:46
€ 280
artbaker
05 jul. / 21:46
€ 260
MonneKoning
05 jul. / 21:46
€ 240
artbaker
05 jul. / 21:44
€ 220
MonneKoning
05 jul. / 21:44
€ 200
artbaker
05 jul. / 21:44
€ 180
MonneKoning
05 jul. / 21:44
€ 170
artbaker
03 jul. / 19:32
€ 160
Debbie147
03 jul. / 19:32
€ 150
artbaker
28 jun. / 17:07
€ 125
Florian95
28 jun. / 17:07
€ 115
artbaker
26 jun. / 16:32
€ 105
Florian95
26 jun. / 16:32
€ 95
artbaker
26 jun. / 16:32
€ 85
Florian95
26 jun. / 16:32
€ 75
artbaker
25 jun. / 09:22
€ 60
MonneKoning
25 jun. / 09:22
€ 50
MonneKoning
24 jun. / 19:55
€ 30
Florian95
24 jun. / 19:55
€ 25
MonneKoning
24 jun. / 19:55
€ 20
Florian95
24 jun. / 14:06
€ 15
LukasKunst
24 jun. / 14:06
€ 10
Florian95
24 jun. / 14:05
€ 5
LukasKunst
24 jun. / 14:05
€ 3
Florian95
24 jun. / 13:46
€ 1