Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 - Verkocht

Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 99!
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 99!Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 99!Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 99!
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2010
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Andy Warhol (after) - Mick Jagger, 1975
offset litho - Gesigneerd in de druk en uitgegeven in 2010
Andy Warhol, Mick Jagger - Museum Moderner Kunst Wenen
Gepubliceerd door the Museum of Modern Art, Wenen 2010
Titel: Mick Jagger
Afmetingen: 82 cm x 54 cm
Gesigneerd in de druk,
Het werk verkeert in nieuwstaat.
Het certificaat wordt uitgegeven door Kleurrijkekunstfriesland.

Andy Warhol (1928-1987)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2028 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
54 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 07:22
Eindtijd:11-08-2022 om 22:43
Lingmow
06 aug. / 12:00
€ 99