Angele Etoundi Essamba - Maine au henne II met lijst!

Angele Etoundi Essamba - Maine au henne II met lijst! kopen? Bied vanaf 395!
Angele Etoundi Essamba - Maine au henne II met lijst! kopen? Bied vanaf 395!Angele Etoundi Essamba - Maine au henne II met lijst! kopen? Bied vanaf 395!Angele Etoundi Essamba - Maine au henne II met lijst! kopen? Bied vanaf 395!Angele Etoundi Essamba - Maine au henne II met lijst! kopen? Bied vanaf 395!
  • Angele Etoundi Essamba (1962)
TypeFotografie
Jaartal2006
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 103 cm (h x b)
Lijst76 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren
Mooie foto in museale lijst van de Afrikaanse kunstenaar Angele Etoundi Essamba. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst. Het werk zit in een gebruikte lijst maar prima toonbaar. De foto is door het glas van de lijst heen genomen.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Angele Etoundi Essamba (1962)

Nederlands NederlandsKameroenees Kameroenees Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2746 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
111 cm
76 cm
103 cm
68 cm
Sluit binnenkort 19u 44m 22s
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-01-2023 om 14:08
Eindtijd:06-02-2023 om 19:41