Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst - Verkocht

Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!
Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 23!
  • Angelique van den Born (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekAquarel
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 53 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel van Angelique van den Born (1959), met als thema de zeilsport
Jaar: 1995
Uniek exemplaar,  met de hand gesigneerd, rechtsonder
De aquarel is mooi ingelijst met passe-partout in een witte wissellijst. Het geheel verkeert in zeer goede staat, en kan zo aan de muur
Foto's maken deel uit van de beschrijving. Overtuig uzelf.

Over de kunstenaar:
Jarenlang heeft Angelique van den Born (1959) haar werk als lerares Tekenen/Handvaardigheid in het Lager Beroeps Onderwijs en Basisonderwijs gecombineerd met haar activiteiten als kunstenares. Nog steeds geeft ze graag les tijdens workshops. Ze heeft veel aan de weg getimmerd met werk waarin 'sport' het thema was. Sport was bijna 35 jaar lang hoofdthema van haar werk. Binnen dit thema maakt ze nog steeds werken in opdracht, maar de laatste 10 jaar richt ze zich steeds meer op haar ontwikkeling waarin zeker ook ruimte is voor het abstracte.
Angelique van den Born woont en werkt in Landsmeer.
Bron: www.zaansgroen.nl // www.firstartfair.nl

Meer info: www.angeliquevdborn-paintings.com/

Het geheel van aquarel, passe-partout en witte wissellijst verkeert in prachtige staat!

Angelique van den Born (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
278 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
66 cm
51 cm
53 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 26,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 12:04
Eindtijd:26-10-2022 om 19:41
Liannebrouwer
26 okt. / 07:10
€ 23