Angelo Manca - Giornata ...

Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!
Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 150!
  • Angelo Manca (1935-2012)
Jaartal2007
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst27 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Beautiful work on canvas painted with acrylic by the artist Angelo Manca (Bologna, 1935).

The work measures 20 x 20 cm.
With handcrafted black wooden frame it measures 27 x 27 cm.

Title, signature and stamps on the back.

Angelo Manca (1935-2012)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
27 cm
27 cm
20 cm
20 cm
Starttijd:07-11-2022 om 00:34
Eindtijd:20-11-2022 om 19:41
Openingsbod € 150
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa