Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex - Verkocht

Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1987
TechniekVaria
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Karel Appel - Animals - originele kleurenlithografie uit luxe editie van Noise - oplage 120 ex - 1987

Bijzondere fraaie lithografie van Karel Appel uit 1987 op Arches papier. Deze litho is afkomstig uit de zeldzame luxe editie van Noise, uitgegeven door Galerie Maeght. 37 x 27 cm. De oplage hiervan betreft 120 stuks. Prachtig ingekaderd met passe-partout: 55 x 45 cm

Verzekerde verzending met track en trace

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-11-2020 om 15:14
Eindtijd:13-12-2020 om 20:22
SabineGTD
13 dec. / 14:44
€ 180