Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst - Verkocht

Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 32,00

Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Anina Margiono – Acrylverf op Puzzel – Zelfportret – ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Anina Margiono (1919-2012)

Een groot schilderij van de Nederlandse kunstenares Anina Margiono (1919-2012).

Geschilderd op een ondergrond van puzzelstukjes en ingelijst in een blauwgeschilderde houten lijst. Het werk is niet gesigneerd. Jaartal onbekend.

Afmetingen: Lijst, 63 x 88 cm. Beeld, 59 x 84 cm.

Herkomst: Uit een collectie werken van de kunstenares.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Anina Margiono, geboren 17-1-1919 en overleden 25-2-2012, etser, schilder, textielkunstenaar, collagist en danseres.

Anina Margiono staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD).

Titel: “Zelfportret”.

Kunstenaar: Anina Margiono.

Techniek: Acrylverf op een ondergrond van puzzelstukjes.

Jaartal: Onbekend.

Ingelijst: Ingelijst in een blauwgeschilderde houten lijst.

Gesigneerd: Nee.

Conditie: Het werk is in goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Anina Margiono (1919-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:24-01-2018 om 10:42
Eindtijd:03-02-2018 om 16:42
Biedingen (11)
Hennie1951
03 feb. / 15:28
€ 32
MarjoleinXX
03 feb. / 15:28
€ 27
Hennie1951
03 feb. / 15:27
€ 21
MarjoleinXX
03 feb. / 15:27
€ 19
Hennie1951
03 feb. / 14:58
€ 17
Aapeloekie
03 feb. / 14:58
€ 15
Hennie1951
03 feb. / 14:58
€ 9
Aapeloekie
03 feb. / 14:58
€ 7
Hennie1951
03 feb. / 14:58
€ 5
Aapeloekie
03 feb. / 14:58
€ 3
Hennie1951
03 feb. / 14:53
€ 1