Anita Duijf, zeefdruk op papier - Verkocht

Anita Duijf, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Anita Duijf, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!Anita Duijf, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!Anita Duijf, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Anita Duijf (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal: 1999

Afmetingen: Beeld: H: 85 cm B: 69 cm (Blad: 100 cm x 80 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 7/150
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Anita Duijf (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-04-2015 om 18:55
Eindtijd:12-04-2015 om 18:55
Perry012
12 apr. / 18:49
€ 30