Anita Duijf: Zeefdruk, Zwarte tulp - Ingelijst (Groot)

Anita Duijf: Zeefdruk, Zwarte tulp - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 91,00

Anita Duijf: Zeefdruk, Zwarte tulp - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Anita Duijf: Zeefdruk, Zwarte tulp - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Anita Duijf: Zeefdruk, Zwarte tulp - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Anita Duijf (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zwarte tulp
Jaartal: 1999
Afmetingen lijst: 118 cm x 98,5 cm
Oplage:  131/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 680

Administratieve code:

QQZW

Dit item is verkocht voor 91,00

Starttijd:16-11-2017 om 17:09
Eindtijd:26-11-2017 om 17:24

Biedingen (11):

Basix
26 nov. / 17:16
€ 91
33219
26 nov. / 17:16
€ 86
Basix
26 nov. / 17:16
€ 85
33219
26 nov. / 17:10
€ 80
Debz
26 nov. / 17:09
€ 75
Klassiekers
26 nov. / 17:09
€ 71
Debz
26 nov. / 17:07
€ 66
33219
26 nov. / 17:05
€ 61
Debz
26 nov. / 17:05
€ 60
Debz
26 nov. / 16:00
€ 55
33219
20 nov. / 18:09
€ 50