Anita Duijf: zeefdruk ,Zwarte tulp - Verkocht

Anita Duijf: zeefdruk ,Zwarte tulp kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Anita Duijf: zeefdruk ,Zwarte tulp kopen? Bied vanaf 30!Anita Duijf: zeefdruk ,Zwarte tulp kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Anita Duijf (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Zwarte Tulp “
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h.84 cm x b.69 cm (Blad: 100 cm x 80 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 55 / 150
Ingelijst: Nee, nooit ingelijst

Materiaal: papier
Conditie: nieuwstaat

Anita Duijf (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:23-01-2015 om 21:23
Eindtijd:30-01-2015 om 21:23
jozo
28 jan. / 13:47
€ 30