Miniatuur Ets "Black Dress" van de Goudse Kunstenaar en graficus Anita Gaasbeek-Ruigrok uit 2022. In nieuw conditie. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder en getiteld en genummerd linksonder.
Anita Gaasbeek-Ruigrok heeft haar eigen galerie genaamd "De Hollandsche Maagd" in centrum van Gouda en werkt veel in opdracht.
Nieuwstaat
In zeer goede nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00