Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 - Verkocht

Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!Anita Gaasbeek - Miniatuur Ets "Black Dress" uit 2022 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Anita Gaasbeek (1964)
Jaartal2022
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 9 cm (h x b)
Lijst18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100

Miniatuur Ets "Black Dress" van de Goudse Kunstenaar en graficus Anita Gaasbeek-Ruigrok uit 2022. In nieuw conditie. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder en getiteld en genummerd linksonder.

Anita Gaasbeek-Ruigrok heeft haar eigen galerie genaamd "De Hollandsche Maagd" in centrum van Gouda en werkt veel in opdracht.
Prijs is inclusief 21% BTW

In zeer goede nieuwstaat

Anita Gaasbeek (1964)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2049 verkochte items
13 cm
18 cm
9 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 18:17
Eindtijd:25-05-2022 om 21:04
Namoek-2
25 mei / 19:00
€ 15