Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje Janna - Verkocht

Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje Janna kopen? Bied vanaf 17!

Verkoopprijs: € 16,10 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

297 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anke Peddemors 1947

Vanaf 1975 professioneel kunstenaar.

Opleiding Academie de Schans.

Onderwerpen: tot 1996 mens in de sport, daarna musici,

modellen, bloemen en geisha's.

Techniek: acryl op linnen.

www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

297 verkochte items
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 16,10(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-03-2020 om 20:23
Eindtijd:17-04-2020 om 08:47
Breed3
17 apr. / 08:17
€ 14