FA. (1)

Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw

Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!
Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!Anna Brouwer - kopergravure Puttershoek uit Ollefen Bakker - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anna Catharina Brouwer
GesigneerdHandgesigneerd

Een 18e eeuwse afdruk van een door Anna Brouwer vervaardigde kopergravure.
Afkomstig uit Ollefen/Bakker, Nederlandse stad- en dorpbeschrijver, 1793-1801

Betreft: Puttershoek

De prent is in perfecte staat en handingekleurd.

Hij zit ingelijst in een houten lijstje.
Afmetingen incl lijst: 23 bij 16 cm

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden (10 euro)

Starttijd:25-02-2015 om 19:15
Eindtijd:11-03-2015 om 19:15
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieNederland