Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 - Verkocht

Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!Anna Egter van Wissekerke: lithografie, cactussen voor een raam - 1915 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lapwingwjuk

9 verkochte items
  • Anna Egter van Wissekerke (1872-1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Met potlood gesigneerd en tevens gedateerd 1915.

In prima conditie.
Bovendien mooi ingelijst, kan zo aan de muur.
Mooi geheel; ongeopende lijst.

Lijstmaat: 31 x 62,5 cm.
Maat litho: 14 x 41,5 cm.
Ingelijst door Van Hulsen te Leeuwarden.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:09-12-2016 om 14:22
Eindtijd:16-12-2016 om 19:22
EE28
10 dec. / 13:04
€ 45