Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II

Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Andere items

Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II  kopen? Bied vanaf 1!Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II  kopen? Bied vanaf 1!Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II  kopen? Bied vanaf 1!Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II  kopen? Bied vanaf 1!Anna Verrijt: Acryl op paneel, Spring II  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
Alle items van deze verkoper (282)
  • Anna Verrijt (1951)

Titel: Spring II
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 40 cm x 40 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechter zijkant)
Materiaal: Acryl op paneel
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar in de uiterste hoeken lichte schade
Oorspronkelijke galerieprijs: € 850,00

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden.

Afhandeling

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 105,00 tot 5 ingelijste werken/doeken (€65,00 op woensdag)
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 165,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken (€125,00 op woensdag)
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQBS

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:22-11-2016 om 13:36
Eindtijd:04-12-2016 om 13:36

Biedingen (17):

loekawa
4 dec. / 12:09
€ 45
wimsc
4 dec. / 12:07
€ 40
loekawa
4 dec. / 10:25
€ 35
Sale54
2 dec. / 13:43
€ 30
Dutchart
2 dec. / 13:42
€ 25
Sale54
2 dec. / 13:42
€ 25
Dutchart
25 nov. / 19:49
€ 17
11556
24 nov. / 21:58
€ 15
Japie
24 nov. / 21:58
€ 15
11556
23 nov. / 11:08
€ 13
danser
23 nov. / 11:08
€ 11
11556
23 nov. / 11:08
€ 11
danser
23 nov. / 11:08
€ 9
11556
23 nov. / 11:08
€ 7
danser
23 nov. / 11:07
€ 5
11556
23 nov. / 11:07
€ 3
danser
22 nov. / 13:50
€ 1