Anneke Kuijper, Trottoirs van Praag, Ets

Anneke Kuijper, Trottoirs van Praag, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Andere items

Anneke Kuijper, Trottoirs van Praag, Ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke Kuijper, Trottoirs van Praag, Ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke Kuijper, Trottoirs van Praag, Ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke Kuijper, Trottoirs van Praag, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Anneke Kuyper (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Anneke Kuijper

Voorstelling van de trottoirs van Praag

Losbladig, beeldmaat 41,5x41,5, bladmaat 57x50

Gesigneerd, gedateerd en genummerd l.o. 'Anneke Kuijper', '1976' en '1-25'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:09-08-2017 om 21:19
Eindtijd:17-08-2017 om 21:19

Biedingen (1):

55TH
17 aug. / 20:59
€ 35