Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst

Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Anneke Kuyper (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 40 cm (h x b)
Lijst34 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
D5 15
Anneke Kuyper
Slapende beer
Ets 21/50
1973
19 x 40 cm
34 x 55 cm
Mooi ingelijst

Anneke Kuyper (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
55 cm
34 cm
40 cm
19 cm
Starttijd:20-12-2022 om 18:18
Eindtijd:27-12-2022 om 22:43
Openingsbod € 40
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland