Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977

Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!Anneke Kuyper : Ets - Trottoirs van Praag – gesigneerd – nr 1 van 35 ex. – 1977 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Anneke Kuyper (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van de Nederlandse kunstenares Anneke Kuyper (1942).

Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd met potlood.

Gedrukt op geschept papier in een oplage van 35 exemplaren. Dit is nr 1.
De ets is niet ingelijst; heeft wel een goed passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Afmetingen: Passe-partout: 85 x 60 cm. Blad, 48 x 55 cm. Beeld: 41,5 x 41,5 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Anneke Kuyper, geboren 28-09-1942 in Den Haag, graficus.

Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten St Joost (Breda) en Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).

In haar prenten brengt zij de oude tradities tot leven. Al tijdens haar opleiding specialiseerde zij zich in de oude techniek van het kopergraveren. Later legde zij zich tevens toe op de etskunst en de schilder- en tekentechniek van de oude meesters.

Het grafisch oeuvre van Anneke Kuyper omvat naast etsen en gravures op groter formaat talrijke gegraveerde miniaturen. In de wereld van de exlibris is haar naam een begrip.
Haar werk bevindt zich onder meer in de collecties van het Rijksprentenkabinet en Museum Het Rembrandthuis.

Titel: “Trottoirs van Praag I”.

Kunstenaar: Anneke Kuyper.

Techniek: Ets op papier.

Jaartal:  1977.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder.

Oplage: 35 exemplaren. Dit is nr 1. Staat met potlood geschreven linksonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:22-08-2016 om 18:49
Eindtijd:30-08-2016 om 21:49

Biedingen (1):

pvangalen
30 aug. / 21:12
€ 65